Apie mus

Nuo pat mūsų darbo pradžios 2000-aisiais metais specializuojamės medinių grindų, laminato, parketlenčių įrengime, restauravime, tonavime.

Šiuo metu mes atliekame darbus visoje Lietuvoje. Taip pat jau pradėjome teikti ir medžiagų pristatymo paslaugas.

Grindų įrengimo darbai atliekami naudojant naujausias technologijas, geriausias medžiagas ir įrengimus.

Mūsų tikslas – pasiekti auksčiausius grindų montažo bei restauravimo kokybės rezultatus. Tam naudojame aukščiausios kokybės klijus, laką, dirba aukštos kvalifikacijos specialistai.

Visada teikiame tik kokybiškas paslaugas, patariame geras laiko patikrintas kokybiškas medžiagas.

Galime padėti įvairiais grindų klausimais: aplietos, išpūstos, subraižytos grindys, nuo baldų stovėjimo pakeitusios spalvą grindys, galime patarti kaip išlaikyti grindis ilgiau kaip naujas, kad kuo labiau nutolinti jų restauravimą ateityje.

Mums svarbiausia, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbo rezultatu. Mums svarbus bendradarbiavimas ne tik šiandien bet ir tolimesnėje ateityje.

Perspėjame klientus atsargiai rinktis grindis šlifuojančius asmenis, kadangi dažnai tenka gelbėti klientų grindis, kuomet jie susigundę itin mažomis kainomis samdo nepatyrusius darbuotojus, kurie dažnu atveju net nepabaigia darbo arba tiesiog sugadina grindis. Yra buvę atvejų kai grindys buvo sugadintos nepataisomai ir klientams teko visas medžiagas susipirkti iš naujo. Norime patikinti, kad svarbiausia grindų šlifavime yra kokybė, kurią lemia darbo patirtis.

Naudojame nuosavas stakles, todėl mūsų nespaudžia įrankių nuomos laiko limitas. Darbui visada naudojame 5 stakles/įrankius, kad užtikrinti aukščiausią kokybę.